Bonusy dla profesji

12 sierpnia 2010, 09:07 · Flash

Enchant i jewel mam na altach, mining mam jeszcze na DK. Teraz mam raid to jutro powiem coś więcej o moich postaciach. 🙂

To fajnie, że masz 🙂 ale mi chodziło raczej o bonusy z posiadania profesji dla postaci je posiadającej. Najwięcej można wyciągnąć z kombo jc + ench, generalnie z profesji nie-zbierackich.

@pollo:

Jak napisał już Agmar, 200g to jak 0,5 na dwóch czyli nic 😉 Chociaż na Twój poziom to napewno starczy na nie jeden item z AH, to na Twoim miejscu wolałbym zainwestować w rozwój profesji lub jakiś mały handel na AH.

0 △|▽


  Komentarze (5):


  pollo
  12 sierpnia 2010, 11:04

  @Flash:

  thx

  ale po 200g od każdego czyli mam tera 470g

  @Flash:

  i czy mógł byś dać link z talentami do 30 lvl żebym wiedział w co dawać

  0 △|▽


   Flash
   12 sierpnia 2010, 11:27

   470g to już cos 😉 Bardzo dobrze, że możesz liczyć na pomoc w grze 🙂

   Talenty, proszę bardzo:

   http://www.wowhead.com/talent#IZsG0hkAdV0cZx0h

   Póki co, nie ma zbyt wielkiego wyboru, dlatego ustawiłem do 50lvl.

   0 △|▽


    Agmar
    12 sierpnia 2010, 11:34

    Właśnie. I taka rada - nie wydawaj tej kasy na jakieś super-hiper-mega-kuper itemsy z AH (rare, epic), bo za kilka lvl'i będzie coś nowego i to Ci się już nie przyda po prostu. To jak wyrzucać kasę w błoto. Lepiej odstawiaj, oszczędzaj a zaowocuje to w przyszłości.

    @Flash:

    No to tak. Na Talindzie mam blacmistha + mining. Na chwilę obecną tworzę itemy z iron barów, a surowce zdobywam też na moim DK ( http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Moonglade&cn=Railei ). Mam zamiar sobie tu jeszcze herbala wykształcić, żeby zmaksymalizować otrzymywany gold za ciężką pracę. A nie miałem teraz kiedy zdobyć jakieś lepsze EQ niż to z qiestów w Ebon Holdzie, ale to się zmieni.

    Tailora i enchanta jak już mówiłem mam na swoim magu ( http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Moonglade&cn=Quarius ). Nie dam zbytnio o EQ a raczej bardziej o skill i lvl'owanie. Z instancji takich jak Zul'Farrak czy Blackrock Depths zdobędę coś lepszego, ale się nie spieszy. Grunt zdobyć teraz 50, żeby móc skillować tailor na +300, bo nie mam co z netherami i froswavewami robić. 😛

    Too chyba tyle. W razie pytań, rad, pisz.

    0 △|▽


     Flash
     12 sierpnia 2010, 11:45

     Słuchaj kolegi Agmar'a, dobrze prawi. Ja dodam od siebie, że jeżeli jesteś na tyle twardy to możesz olać levelowanie poprzez questy (tzn. olej questy od TBC w zwyż, do 60lvl rób normalnie) i grindować tylko na mobach i/lub grać battle groundy. Na BG leci exp + naumiesz się dobrze grać klasą + pkt. honoru, które wykorzystasz w przyszłości. Natomiast za questy zabierz się na maxymalnym levelu, a dostaniesz bonus w postaci golda zmiast exp. Wychodzi około 1000g na krainę w TBC za same questy. Za WotLK pewnie więcej + jeżeli masz enchanting to policz ile warte są materiały z DE itemów questowych to zobaczysz jaka fortuna na Ciebie czeka 😈

     @Agmar:

     DK to IMHO najlepsza postać do farmienia na mobach + profesje zbierackie. Jeżeli w przyszłości zrobisz z niego tanka, chociaż dps też może być, to wbijaj do Karazhanu na farme golda :-) Ja nafarmiłem tam na mamuta i jeszcze hoho.

     0 △|▽


      Agmar
      12 sierpnia 2010, 12:01

      No lolx, dzięki żeby wydać ciężko wyfarmione 20k golda na jakiegoś przerośniętego zwierzaka z innej epoki do szpanowania pod AH. 😛 Póki co mam brązowego misia i po zabiciu Thralla dostane drugiego, w lepszym kolorku. Btw już zdobyłem 3 mounty za honor, tigerka, słonia i gnomowską maszynkę do kartofli.

      Ja myślę, żeby teraz wylevelować albo DK albo pala, heroiloomy mam, na PvP się znam, więc nie jest źle. We wtorek przeszedłem hc Halls of Lightining. Przy ostatnim bossie na wstępie padły 2 osoby, warrior i hunt. Zostałem ja (resto druid), tank DK tylko z 30k HP i shadow priest z niezbyt dużym gs'em. Bossowi zostało 700k HP. Walka trwała z 6, 7 minut, ale go uwaliliśmy. 😁 Nie ma jak dobry drift przed jego dennym AoE i umiejętności oszczędzania many w ciężkich sytuacjach. Gdybyśmy mieli pala jako hilca to już dawno OOM i wipe. 😜

      Pomyśle jeszcze jakie lokacje wybrać. A tak nawiasem, to nie zgodzę się troszkę z Twoja teorią. 😁 Moim druidem 60 lvl nabiłem tylko na dungeonach, żadnych questów nigdzie, dopiero w Hellfire i Shattrah zacząłem questowanie. Tak nabiłem 64, znów tylko dungeony od 68 i Northrend wszystkie questy.

      Nawiasem mówiąc na bg w jeden dzień gdzieś 40k honoru i wbiłem 74-76. Była zabawa.

      1 △|▽

      • Flash (+1)