Burning Legion

6 stycznia 2011, 11:09 · Agmar

Daj spokój z tym Burning legionem. Wiesz, ile tam jest polskich frajerów? Nie wiesz co reklamujesz.

@Xedos Ashall:

Na jakimś z servów tam, gdzie my gramy (ja, Flash, pollo), żebyśmy mogli tłumaczyć Ci podczas gry o co chodzi i co trzeba robić. Zawsze możesz stworzyć postać na każdym z serverów i nie ograniczać się tylko do jednego, aczkolwiek gra na wiele frontów mija się z celem (co najwyżej na jednym servie można grać wieloma altami tak jak ja, to wtedy się to ogarnia). Polecałbym zagrać u mnie po stronie Alliance, server Moonglade RP - spokojny, częste bg, 3 duże polskie gildie (2 po stronie przymierza i jedna horda), spokojna farma, zwykle wolne expowiska do questowania, nie czekasz długo na dungeony. W pakiecie zawarta duża pomoc z mojej strony (gold, boosty, explor po świecie, objaśnianie wszystkich elementów). Inni koledzy się nie skarżyli, tymbardziej, że na tym serverze gra jeszcze Nevemixi (Nakus) i Nickel, który się nie logował od kilku miesięcy. Nie powiedziane, że nie ściągniemy innych maniaków. 😏 Tak jak mówiłem świat sympatyczny, na pewno przypadnie Ci do gustu. Często też można spotkać akcje role-play'a, nadające epickie smaczki. Warto obejrzeć, kiedyś się może przyłączyć. Tak czy siak "ogarnianie" wszystkiego rozpocząłbym od slangu WoW'a, który (poniekąd) jest dość ciężki i musisz zawsze łapać o co chodzi w skrótach. Podstawowe informacje "jak grać" itd. przekaże Ci osoba towarzysząca, w tym przypadku licz na mnie. Wszystko przed Tobą, sam decyduj. Ja przestawiłem tylko fragment tego, co Cię u nas czeka. Na notabene nie polecałbym na początku servera PvP, bo nie masz doświadczenia w rozgrywce z innymi graczami i często denerwowałbyś się nagłym gankowaniem (które niestety często występuje) na expie pod pretekstem typu "Reroll PvP" itp. Szkoda nerwów, można zacząć jak się co nieco dowiesz o całym PvP. To chyba tyle z mojej strony.

2 △|▽

 • Xedos Ashall (+1)
 • pollo (+1)

Komentarze (7):


KONTO USUNIĘTE
6 stycznia 2011, 11:29

założyłem se worgena na razie 10 lvl 😛

0 △|▽


  Agmar
  6 stycznia 2011, 11:33

  Supcio. Ja wracam za tydzień do gry, postaram się dobić 80 na prieście. 🙂 Robie twinka na magu w okresie 70 lvla. Btw. "Dragonblight" <- pisze się razem. A jaka klasa worgenem? Mój rogal sprawuje się świetnie. 😜 http://eu.battle.net/wow/en/character/moonglade/wuald/simple

  0 △|▽


   pollo
   6 stycznia 2011, 13:18

   warlock(13lvl) bo rogala mam goblina(41lvl)

   http://eu.battle.net/wow/en/character/dragonblight/rajmond/simple

   0 △|▽


    KONTO USUNIĘTE
    6 stycznia 2011, 13:18

    Imo spróbuję na tym Moonglade, odstrasza mnie nieco fakt że roley-play bo mój angielski jest średni 😝

    Co do slangu, to sporo się naczytałem o tym i wydaje mi się że co nieco wiem.

    0 △|▽


     KONTO USUNIĘTE
     6 stycznia 2011, 13:23

     jakie byś mi proponował build talentów do pvp na rogalu

     0 △|▽


      Agmar
      6 stycznia 2011, 14:50

      To znaczy już grasz czy dopiero masz w planach? Poza tym role-play jak będziesz znał świat, miał choć jedną wylevelowaną postać i sporo czasu. Musisz mieć też kolegów do tego, którzy z Tobą będą interaktywnie współpracowali, a jest dużo do tego chętnych (no w końcu serv RP). Co więcej do role-play'a należałoby mieć specjalne itemy, taki gear specjalnie do tego. W ogóle "gear" to za dużo powiedziane, bo to nie całe uzbrojenie, a kilka elementów odwzorowujących wygląd w świecie (to plus gry, że co nosisz to widać na Tobie). I skoro znasz slang, to powiedz co to znaczy gankowanie, gear, ms/os. 🙂

      @pollo:

      To nie ma znaczenia właściwie, bo i tak tylko dpsujesz. Co najwyżej w combat robi się najlepszy dps w PvE. Do PvP assas. Ja biegam w sub i jest świetnie, jeno trzeba znać kombinacje combo i strategie na moby/graczy... Mam kilku doświadczonych friendów, którzy grają rogalami. Pytałem, rozmawiałem nieco o tej klasie, dlatego mam na podstawie czego radzić. Pograj w combacie z os assassination.

      0 △|▽


       KONTO USUNIĘTE
       6 stycznia 2011, 15:08

       Gangowanie - gdy dwóch lub wiecej graczy atakuje jednego, ogolnie atak czy pk ze znaczna przewaga 😜 (to pojecie akurat z innej gry znam)

       Gear - no tutaj akurat bladego pojęcia nie mam

       Ms/os - też ni wiem.

       Gre mam już zakupioną, teraz tylko lepszy procesor kupie i jazda 😛

       Slag porpos znam mizernie takie zdaje mi się podstawowe pojęcia aggro buff debuff creep etc te które mam powypisywan w game manualu.

       0 △|▽