Usunięcie Battlechestów

18 lipca 2018, 11:57 · jjay harci

jak chcesz mojego battleneta to matthesPL#2931

btw dzisiaj widziałem news, że usuwają battlechesty - wszystko oprócz najnowszego dodatku jest dostępne, kiedy masz aktywną subskrypcję.

z takich rad na początek to:

- gra na 20 lvlu to nie gra. Na trialu nie stestujesz czy gra ci się podoba, nie doświadczysz chociaż połowy tego co robi się na tym 120 aktualnie lvlu, rajdy takie pełnoprawne zrobisz dopiero na maksymalnym lvlu, resztę będziesz mógł wysolować 😝, tak samo pvp - battlegroundsy i arenki mają sens dopiero na maksymalnym lvlu. Dodatkowo te grafiki wszystkich krain do pandarii są strasznie brzydkie i kanciaste. Ja to w wowa np zacząłem grać dla lore i raidowania.

- do 20 lvla możesz testować wszystkie postacie oprócz death knighta i demon huntera czyli popróbuj co ci się najbardziej podoba, 20 lvl wbija się może w godzinę albo dwie jak się streszcza i ma mounty/heirloomy, nowemu zajmie kilka godzin max.

- jak chcesz wybrać serwer na którym chcesz grać, najpierw musisz się "określić" w której frakcji chcesz grać. Niby można grać w obu frakcjach (horda i alliance), ale w praktyce większość ludzi gra w jednej frakcji - gildie nie są międzyfrakcyjne, czyli człowiek nie będzie mógł grać wspólnie z orkiem albo jakimś taurenem. Większość serwerów jest z przewagą jednej frakcji albo drugiej. Z takich głównie polskich serwerów to jest burning legion ( horda, na serwerze prawie nie ma ludzi którzy nie mówią po polsku, widziałem tylko z 2 angielskie gildie i jedną turecką) a z aluchowych serwerów to na defias brotherhood jest gildia nexosa czyli pewnie dużo polaków. Jak coś to ja gram w tej hehe lepszej frakcji czyli horda, na początku sierpnia będę wracał do gierki, ogólnie to rekomenduję burning legion (onion) w hordzie bo polskie hehe, oprócz tego że ceny wszystkiego co jest zbierane na golda są niskie bo to serwer januszy biznesu.

- chcesz grać w grę duuuuuużo i jeszcze próbować wyfarmić golda na token czy raczej wolisz po prostu doświadczać gry, nie przejmować się zbieraniem golda i opłacać te 45zł miesięcznie? To też w sumie taka dosyć ważna rzecz.

- jak już zdecydujesz się na 100% to polecam zrobić z kimś RAFa (Reffer a friend), czyli razem z jedną osobą dostajecie boost do lvlowania, a kiedy ty kupisz 2 miesiące gry, to ta osoba dostanie mięsiąc gry, a kiedy kupisz trzeci miesiąc to ta osoba dostaje specjalnego mounta do zdobycia tylko w ten sposób.

Jak coś pominąłem to pisz tutaj/na battlenecie

1 △|▽

 • Elernir (+1)

Komentarze (3):


Elernir
18 lipca 2018, 15:03

A ile expi się do tego lvl żeby można było raidy robić? A i jak kupię ten abonament to mam już wszystko czy trzeba coś prócz tego jeszcze?

0 △|▽


  jjay harci
  18 lipca 2018, 15:54

  Wszystko zależy od tego jak grasz - jak robisz wolno, coś sobie w międzyczasie pochillujesz np łowiąc ryby albo robiąc archeologię to mi to zajęło tydzień ale a) miałem transmogi częściowo zwiększające zysk expa b) w międzyczasie robiłem jakieś rajdy ze starych dodatków które można zsolować i po prostu zwiedzałem sobie świat c) to był mój pierwszy tydzień gry i wtedy maksymalny lvl (jeszcze, to było przed startem poprzedniego dodatku) to był 100. d)był wtedy event przed startem legionu gdzie tak na prawdę postać dało się wyexpić 1-100 w ciągu 4-5 godzin. Od 100 do 110 levelowałem w dzień albo dwa, nie wiem jak będzie wyglądał leveling 110-120 w nowym dodatku. A, i jeszcze jedno, jak kupisz battle for azeroth (ten dodatek co będzie 14 sierpnia miał premierę) to dostajesz boost jednej postaci na lvl 110 od razu.

  Aktualnie aby zacząć grać musisz mieć tylko kupiony abonament czyli te 45zł miesięcznie, bo usunęli battlechesta

  http://www.wowhead.com/news=285678/no-more-blizzard-battle-chest-just-subscribe-to-level-to-110-in-legion

  jak kupisz abonament to do 110 już możesz grać, jak ci się spodoba to możesz (a w sumie nawet musisz jak chcesz robić najnowszy content) kupić battle for azeroth czyli dodatek który aktualnie kosztuje 180zł, pewnie potem może stanieje - raz to kupujesz i masz do końca dodatku czyli coś około 2 lat, aż nie zostanie dołączony do wersji podstawowej gry.

  0 △|▽


   Elernir
   18 lipca 2018, 16:05

   Teraz to mnie zachęciłeś 🙂. Jak tylko się pobierze(jeszcze 35gb) to kupuję podstawkę. Aha, a jak można nadrobić lore, bo wydaje mi się, że w wowie jest chyba najwięcej spośród wszystkich gier jakie są.

   0 △|▽