World of Warcraft - kilka słów o grze

3 stycznia 2010, 13:09 · Agmar

World of Warcraft

World of Warcraft (WoW) – gra komputerowa z gatunku MMORPG wyprodukowana przez amerykańską firmę Blizzard Entertainment. Jej akcja toczy się cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w grze Warcraft III: The Frozen Throne, w świecie stworzonym w 1994 roku na potrzeby Warcraft: Orcs & Humans. World of Warcraft jest czwartą (nie licząc dodatków) grą w uniwersum Warcrafta.

/ Wikipedia

Więcej...

Prywatne serwery World of Warcraft

3 stycznia 2010, 16:17 · Yotsuya

Oprócz oficjalnych płatnych serwerów istnieją również prywatne – bezpłatne, używające tzw. emulatorów. Stworzenie oraz używanie takiego emulatora nie jest nielegalne w myśl amerykańskiego prawa (podlega mu WoW), jeżeli nie wykorzystano w tym procesie elementów chronionych prawem autorskim. Trzy najpopularniejsze takie silniki to Ascent, MaNGOS oraz Trinity. Co jest nielegalne, to gra na tych serwerach, wymaga bowiem dokonania odpowiedniej modyfikacji gry, czego wzbrania licencja (EULA).

Więcej...

Postacie z gry

3 stycznia 2010, 21:33 · Nickel

Teraz pokaże wam moją postać którą jest 6 level Dwarf Paladin ( 6 lvlowy krasnalud , paladyn )

Oto Scr. :

[IMG]http://i47.tinypic.com/2r7tut1.png[/IMG]

Więcej...

Rasy postaci

5 stycznia 2010, 19:10 · KONTO USUNIĘTE

Nie.

Ty podajesz tylko swoją opinie na temat rasy jaką są nocne elfy.

Gracze WoWa tak stwierdzili tak. ?

A to ciekawe.

Każdy ma inny gust odnośnie do rasy .

Więcej...

Questy i zadania

10 stycznia 2010, 15:10 · Agmar

A ja mam na hunterze swojego peta, sialalala. 🙂

@AlUśś:

Prawie wszystkie questy zrobiłem. Jestem nocnym elfem, druidem, na Moonglade gram. Mam tylko takiego questa: "Speak with Nessa Shadowsong", ale znak zapytania do tego zadania jest w ogóle poza mapą terenu całego obszaru dostępnego dla elfów. o.0 Jak szedłem do tamtych skałek to przepaść, jedynie chmury i odgałęzienia drzew. Czy ma to coś wspólnego z jakimś teleportem, o którym nie wiem? Jak się dostać do tej innej krainy? No i ważne, gdzie expić? (prócz tych harpii przy stolicy) Proszę o pomoc.

Więcej...

Levelowanie

12 stycznia 2010, 15:05 · KONTO USUNIĘTE

A kim jesteś , troszkę się znam 😛 Jak pristem to do shadow na levelowanie , Wariorem na Furry , Palladyn resto ( Trzeba go 3 razy zabić żeby umarł >.< ) , Druid ( moja kochana klasa 😚 ) Najlepszy jest na Balans , ale ja ci doradzę być nim na resto , bo bardzo chętnie biorą do party 😜 A poza tym na mojej 80 mam 50% na unik 😜 . co do łowcy to według mnie najlepsza jest hybryda Survival i strzelania 😜 Chociaż większość idzie na łatwiznę i biorą Beast Master , ale to rozwiązanie jest tylko dla nUUpków które nie potrafią ustawić listwy i rotacji 😜 WArlock na Demonology lub Afikszyn ( nie wiem jak się to piszę ) . Jeżeli jesteś doświadczony możesz zrobić sobie Hybrydę Afikszyn i Destrakszyn ( Też nie pamiętam jak się piszę ) wtedy jeszcze tylko dobra rotacja i jedziesz z Mega PrO Firem 😜 I Zajefajnymi Talentami z Destrakszyn ( 😜 ) Co do Maga to radzę Frost , choć z Hybrydą Arcane i Fire Wyciągnąłem na Ulduarze na 3 bosie 5,5 k DPS 🙂 Ale mana poleciała bardzo szybko 🙁 . I ostatni Mr Rouge ( Rogaliczek 😚 😚 😚 ) najlepszy jest na Asasina 😜 Ale jak jesteś doświadczony w układaniu rotacji i listwy to możesz spróbować hybrydki Asasina i Vanisha .

Więcej...

Szaman

13 stycznia 2010, 15:01 · Morgenes

Zapomniałem szamana opisać to tak : Szaman resto jest praktycznie taki sam jak drut resto 😜

w dróżce Encznsment ( 😜 ) Talentem na lvl 60 jest przywołanie takich dwóch wilków które leczą Cię z każdym twoim ciosem . Dodatkowo taki szaman ma dwie bronie i taki pRo wirek w którym wygląda jak ja podczas krojenia cytryny 😝

Więcej...

Przymierze i Horda

15 stycznia 2010, 22:06 · Agmar

Jak przymierzem, to nocnym elfem, jak hordą - to orkiem. 🙂 Co do klas, to druid albo hunter. Paladin bodaj szybko się nudzi... Mnie mając swojego palka na 12 nie nudzi się gra.

Więcej...

Pomoc z questem

19 stycznia 2010, 20:18 · Agmar

Jakiż moonkin? Pamiętam, że miałem quest, żeby odszukać tego niedźwiadka - miałem od tego nauczyciela druciaków z Darnassusa. Potem nie wiem co dalej... Nie mam u teachera możliwości nauki przemieny w niedźwiedzia. Gdzież więc mam się udać? 😝

Więcej...

Kody do gry

8 lutego 2010, 11:30 · Rudy Wiewiór

Świeetna gra 🙂

A szczególnie wciągająca 😁

Mógłbyś jeszcze kody dać np. jak

Warcraft 1

HURRY UP GUYS - przyspieszenie budowy

Więcej...