World of Warcraft - kilka słów o grze

3 stycznia 2010, 13:09 · Agmar

World of Warcraft

World of Warcraft (WoW) – gra komputerowa z gatunku MMORPG wyprodukowana przez amerykańską firmę Blizzard Entertainment. Jej akcja toczy się cztery lata po wydarzeniach przedstawionych w grze Warcraft III: The Frozen Throne, w świecie stworzonym w 1994 roku na potrzeby Warcraft: Orcs & Humans. World of Warcraft jest czwartą (nie licząc dodatków) grą w uniwersum Warcrafta.

/ Wikipedia

Więcej

Prywatne serwery World of Warcraft

3 stycznia 2010, 16:17 · Yotsuya

Oprócz oficjalnych płatnych serwerów istnieją również prywatne – bezpłatne, używające tzw. emulatorów. Stworzenie oraz używanie takiego emulatora nie jest nielegalne w myśl amerykańskiego prawa (podlega mu WoW), jeżeli nie wykorzystano w tym procesie elementów chronionych prawem autorskim. Trzy najpopularniejsze takie silniki to Ascent, MaNGOS oraz Trinity. Co jest nielegalne, to gra na tych serwerach, wymaga bowiem dokonania odpowiedniej modyfikacji gry, czego wzbrania licencja (EULA).

Więcej

Postacie z gry

3 stycznia 2010, 21:33 · Nickel

Teraz pokaże wam moją postać którą jest 6 level Dwarf Paladin ( 6 lvlowy krasnalud , paladyn )

Oto Scr. :

[IMG]http://i47.tinypic.com/2r7tut1.png[/IMG]

Więcej

Rasy postaci

5 stycznia 2010, 19:10 · KONTO USUNIĘTE

Nie.

Ty podajesz tylko swoją opinie na temat rasy jaką są nocne elfy.

Gracze WoWa tak stwierdzili tak. ?

A to ciekawe.

Każdy ma inny gust odnośnie do rasy .

Więcej

Questy i zadania

10 stycznia 2010, 15:10 · Agmar

A ja mam na hunterze swojego peta, sialalala. 🙂

@AlUśś:

Prawie wszystkie questy zrobiłem. Jestem nocnym elfem, druidem, na Moonglade gram. Mam tylko takiego questa: "Speak with Nessa Shadowsong", ale znak zapytania do tego zadania jest w ogóle poza mapą terenu całego obszaru dostępnego dla elfów. o.0 Jak szedłem do tamtych skałek to przepaść, jedynie chmury i odgałęzienia drzew. Czy ma to coś wspólnego z jakimś teleportem, o którym nie wiem? Jak się dostać do tej innej krainy? No i ważne, gdzie expić? (prócz tych harpii przy stolicy) Proszę o pomoc.

Więcej