Granie bez dodatków - co tracę?

1 października 2012, 15:22 · Yotsuya

Nie, oprócz tych dwóch klas wszystko innej działa normalnie. Ograniczenia konta starter podałem wyżej 😜

Za odkrywanie krain dostajesz exp, ale jest to tak niewielki procent, że nie da się nabić 90 lvli na tym. Dostaje się w zależności od lvla jaki masz, na 20 to ok. 200 expa, a na kolejny lvl potrzeba 10k 😛

Abonament wynosi 40PLN/miesiąc (a raczej 80PLN/2 miesiące, bo pre-paidy są tylko na 2 miesiące). Jak już kupisz wszystkie dodatki to nic więcej poza abonamentem nie płacisz.

1 △|▽

 • Resselleth (+1)

Komentarze (14):


Kadilakowy Dżo
1 października 2012, 16:54

Za to na samych profesjach można wbić 90 😁 (Pewien koleś o nicku Peacebloom wbił 80 na samym cherbalismie ,nie bił żadnych potworków ,ani nie robił żadnych questów przez co łaził do 80 w początkowych łaszkach).

1 △|▽

 • Resselleth (+1)

Yotsuya
1 października 2012, 17:42

Herbalism, nie Cherbalism. Jak można zrobić polską literówkę w angielskim słowie? 😃

Osobiście najbardziej lubię Engineering, fajne rzeczy można majstrować przy pomocy tegoż, no i mounty!

1 △|▽

 • Resselleth (+1)

Agmar
1 października 2012, 17:54

Żeby grać to musisz mieć zainstalowany klient gry i ściągnięte patche. Jeśli jesteś niecierpliwy, to w trakcie ściągania patchów też możesz grać, lecz dopiero od żółtej fazy, no i musisz się liczyć z tym, że będzie Ci przymulało. Dodatków jest już 4 - każdy dodatek niesie za sobą aktualizacje, unowocześnienia itp. Stąd też wprowadzane są patche, żebyśmy mogli w prosty sposób pobrać oprogramowanie i korzystać ze wszystkiego, co oferuje Blizzard. Co zrobić, żeby grać, to już napisałem. Jakie są ograniczenia, to już wyręczył mnie Ofkorse. Gdy wbijesz 20 to zablokowany jest tylko pasek expa - nie możesz dalej zdobywać doświadczenia. Nie expisz, ale możesz robić wszystko to, co zwykle. 😜 Nie, nie odeślemy Cię do googli - od tego jest ten temat.

Jak nie masz dodatków, to nie masz dostępu do contentu z danych dodatków - dungeony, raidy, tereny, no i brak możliwości expienia. Obecnie po wyjściu Mists of Pandaria maksymalny poziom postaci to 90.

@Papa Stormrage:

Tak. Dodali "expienie" z profesji zbierackich w Cataclysmie, więc ludzie korzystają.

1 △|▽

 • Resselleth (+1)

Lennon
1 października 2012, 20:23

Ile kosztuje cały wow od podstaw?

0 △|▽


  Agmar
  1 października 2012, 20:46

  Podstawka + TBC + WotLK około 30 do 50 PLN, Cataclysm 100 PLN (choć tu głowy nie dam, pewnie ceny się zmieniły), Mists of Pandaria 120 do 140 PLN. Kupując ten zestaw masz miesiąc gry gratis, później kupujesz pre-paidy z abonamentem 2-miesięcznym za 80 (na różnych stronach, nie będę podawał przykładów, bo nie chcę reklamować) do 100 PLN w normalnych sklepach multimedialnych.

  0 △|▽


   Lennon
   1 października 2012, 20:48

   Już wiem

   0 △|▽


    Agmar
    1 października 2012, 21:11

    To po jasną andromedę zadajesz to pytanie na forum, skoro "już wiesz"? -_-

    0 △|▽


     Lennon
     1 października 2012, 21:16

     Spytałem się co to TBC ale się dowiedziałem zanim mi ktoś by odpisał

     A tak poza tym wartko wydać 260zł na te mmo?

     0 △|▽


      Agmar
      1 października 2012, 21:23

      Ile kosztuje cały wow od podstaw?

      Jak dla mnie zapytałeś o wszystkie dodatki włącznie z podstawką. Tak czy siak nie sprzedają już samego TBC, tylko Battlechest. Tak, warto. Najlepsze MMO4ever. Jak znajdziesz lepsze, to i tak WoW przebije, co by to nie było. WoW się nie nudzi, a bardzo wkurza ograniczony świat w innych grach - tutaj masz caluśki otwarty, czego nigdzie indziej nie ma. Wymieniać dalej?

      0 △|▽


       KONTO USUNIĘTE
       1 października 2012, 21:27

       Możesz 😜 Chyba się zdecyduje go kupić . Chociaż go nie ogarniam

       0 △|▽


        Agmar
        1 października 2012, 22:26

        Nie jest to aż tak trudna gra, ale mimo wszystko trzeba się nauczyć ją obsługiwać. Jak ogarniesz podstawowe UI, wszystkie opcje i zakładki, to będziesz próbował grać z addonami.

        No cóż, zalet jest naprawdę sporo, m.in. jak już wspomniałem barwny, otwarty świat bez barier, bardzo dużo raidów i dungeonów, ciekawe questline'y, bardzo interesująca historia, eventy, jakich nie ma nigdzie indziej (jedne z moich ulubionych to "The Love is in the Air" -> walentynki i "Hallow's End" -> Halloween), wspaniałe animacje, dobrze zrobiona, miła dla oka grafika postaci, różnorakie profesje (w WoWie nie ograniczasz się do zwykłego kowalstwa, jak to bywa w wielu massive RPG, czyli znajdź materiały, wytwórz i koniec), achievmenty (osiągnięcia, do których zdobycia z czasem dążych), bardzo dobrze stworzone PvP (balans postaci, dużo możliwości), drzewka rozwoju postaci (jesteś paladynem i nie musisz bić tylko z łapki) i wiele wiele innych, których nie sposób naraz nadmienić.

        0 △|▽


         Yotsuya
         2 października 2012, 15:12

         Cataclysm kosztuje na keye.pl 17 polskich złotych.

         Haha, wracamn do domu a tu niespodzianka

         Aktualnie nie posiadamy produktu World of Warcraft +TBC + WOTLK w magazynie. Wyślemy go zaraz po tym jak uzupełnimy braki. Pamiętaj, że nasi konsultanci są zawsze do Twojej dyspozycji w godzinach pracy. Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty i przepraszamy za opóźnienie

         BRAWO! Do weekendu sobie nie pogram pewnie, bo im się WoWy skończyły!

         EDIT: Zapytałem na Live Chacie kiedy będą dostępne... WE WTOREK ZA TYDZIEŃ. Super po prostu, cudownie, pięknie *-*

         0 △|▽


          Agmar
          2 października 2012, 21:34

          No to jeszcze sobie trochę poczekasz, ehh... 😜 Rzecz dłużej wyczekiwana lepiej smakuje.

          0 △|▽


           Yotsuya
           3 października 2012, 15:16

           Przynajmniej worgena wyleveluję... Worgeni mają zarąbistą fabułę startową, ten klimat XX-wiecznej Anglii, ah <3

           Agmarku kochany, mam prośbę. Wyjaśnisz mi co nieco o PvP w WoWie? Co to są te wszystkie Valor Points, Conquest Points itd. Jak i gdzie się to zdobywa, co można z tym robić, co to są Rated Battlegrounds i ogólnie wszystko co się da. W końcu gram na serwerze PvP 😛 Wiem, że może na razie mnie to nie dotyczy, ale lubię wiedzieć wszystko na zapas.

           0 △|▽