Prepaid

7 listopada 2017, 18:28 · Agmar

1) Prepaidy możesz kupować w sklepach z artykułami multimedialnymi, np. w empikach, saturnach, ale też w tesco, ałszanach albo gdzie tam znajdziesz. To najdroższa opcja, ale skoro nie możesz inaczej, to jedyna droga.

Więcej...

Farmienie

7 listopada 2017, 21:56 · jjay harci

To może co do tego farmienia "4h dziennie" jako osoba która tego golda farmi

na 2-3 postaciach ( czyli taka standardowa w miarę ilość ) po prostu grając, robiąc coś jak można ( legenda co tydzień, jakiś world quest, misja w order hallu ) to praktycznie bez farmienia można zebrać na token. Jak coś potrzeba dofarmić to sobie dofarmisz na skałkach kwiatkach czy czymkolwiek chcesz ale 5-6h to ja farmię w ciągu 2 tygodni albo więcej 😝 w tygodniu farmię może 2-3 razy po godzinkę albo nawet mniej, po prostu robię legendę czasem wykopię parę skałek i token jest

Więcej...

Trudność poszczególnych klas

11 listopada 2017, 18:33 · Agmar

@Orgrim Doomhamer:

Czy naprawdę ta dyskusja toczy się na temat trudności klas? Za trudność, którą tutaj przytaczacie macie na myśli trudność w omasterowaniu klasy. Nie jesteśmy w czasach Wotlka (lub jeszcze wcześniejszych), gdy czas odpowiedniego wdrożenia się do danej klasy trwał tygodniami. Spelle miały swoje ranki, różne costy, rotacje niekiedy używały kilku ranków naraz. Spelli było od zalania, buffów jeszcze więcej, reliców do tych buffów i innych cudów. Obecnie tego nie ma.

Więcej...

Świąteczne prezenty w grze

25 grudnia 2017, 12:30 · Agmar

Chciałbym życzyć całej ekipie udzielającej się tutaj jak i wszystkim graczom Wesołych, pogodnych, spokojnych świąt! Niech Wam lootają legi, niech rośnie item lvl i niech sprzyjają looty z bossów!

Więcej...

battlechest

11 stycznia 2018, 19:43 · jjay harci

kupisz battlechesta za 30-40zł zagrasz do tego 100 lvla i wtedy ocenisz czy chcesz dalej grać czy nie - jak nie to po prostu kończysz gierkę, kiedyś będziesz chciał grać to dokupisz abonament i jazda, jak tak to kupujesz najnowszy dodatek (co jest raczej podstawą) i grasz na nim jeszcze ten rok i gdzieś w tym roku tylko nie podano jeszcze daty wychodzi kolejny dodatek (Battle for azeroth, hype hype hype hype) na którego wracam do wowa i do rajdowania

Więcej...

Prepatch

27 kwietnia 2018, 18:37 · Agmar

Zgadza się. To jest ostatnia prosta do prepatcha.

Prepatch planowany jest na lipiec - sierpień. Launch dodatku to jest środek sierpnia. Jeżeli dotąd nie udało Wam się skończyć contentu to polecam zrobić to teraz. Content, na który należy zwrócić szczególną uwagę:

Więcej...

Usunięcie Battlechestów

18 lipca 2018, 11:57 · jjay harci

jak chcesz mojego battleneta to matthesPL#2931

btw dzisiaj widziałem news, że usuwają battlechesty - wszystko oprócz najnowszego dodatku jest dostępne, kiedy masz aktywną subskrypcję.

Więcej...

Abonament

18 lipca 2018, 16:13 · jjay harci

Mówię ci że nie ma już takiego czegoś jak podstawka 😝 Aktualnie jedyne co potrzeba to abonament i najwyżej nowy dodatek.

Lore można nadrobić przez:

Więcej...

Pirate's Day

23 września 2018, 11:23 · Agmar

Mamy za sobą kolejny Pirate's Day! W tym roku z okazji tego święta została odpalona specjalna promocja na jedynego w swoim rodzaju mounta w postaci pirackiego statku! Zobaczcie sami, promocja jest limitowana czasowo! https://www.wowhead.com/news=287276/blizzard-shop-180-days-of-game-time-dreadwake-mount-capn-crackers-battle-pet

Więcej...