Prepaid

7 listopada 2017, 18:28 · Agmar

1) Prepaidy możesz kupować w sklepach z artykułami multimedialnymi, np. w empikach, saturnach, ale też w tesco, ałszanach albo gdzie tam znajdziesz. To najdroższa opcja, ale skoro nie możesz inaczej, to jedyna droga.

Więcej

Farmienie

7 listopada 2017, 21:56 · jjay harci

To może co do tego farmienia "4h dziennie" jako osoba która tego golda farmi

na 2-3 postaciach ( czyli taka standardowa w miarę ilość ) po prostu grając, robiąc coś jak można ( legenda co tydzień, jakiś world quest, misja w order hallu ) to praktycznie bez farmienia można zebrać na token. Jak coś potrzeba dofarmić to sobie dofarmisz na skałkach kwiatkach czy czymkolwiek chcesz ale 5-6h to ja farmię w ciągu 2 tygodni albo więcej 😝 w tygodniu farmię może 2-3 razy po godzinkę albo nawet mniej, po prostu robię legendę czasem wykopię parę skałek i token jest

Więcej

Trudność poszczególnych klas

11 listopada 2017, 18:33 · Agmar

@Orgrim Doomhamer:

Czy naprawdę ta dyskusja toczy się na temat trudności klas? Za trudność, którą tutaj przytaczacie macie na myśli trudność w omasterowaniu klasy. Nie jesteśmy w czasach Wotlka (lub jeszcze wcześniejszych), gdy czas odpowiedniego wdrożenia się do danej klasy trwał tygodniami. Spelle miały swoje ranki, różne costy, rotacje niekiedy używały kilku ranków naraz. Spelli było od zalania, buffów jeszcze więcej, reliców do tych buffów i innych cudów. Obecnie tego nie ma.

Więcej

Świąteczne prezenty w grze

25 grudnia 2017, 12:30 · Agmar

Chciałbym życzyć całej ekipie udzielającej się tutaj jak i wszystkim graczom Wesołych, pogodnych, spokojnych świąt! Niech Wam lootają legi, niech rośnie item lvl i niech sprzyjają looty z bossów!

Więcej

battlechest

11 stycznia 2018, 19:43 · jjay harci

kupisz battlechesta za 30-40zł zagrasz do tego 100 lvla i wtedy ocenisz czy chcesz dalej grać czy nie - jak nie to po prostu kończysz gierkę, kiedyś będziesz chciał grać to dokupisz abonament i jazda, jak tak to kupujesz najnowszy dodatek (co jest raczej podstawą) i grasz na nim jeszcze ten rok i gdzieś w tym roku tylko nie podano jeszcze daty wychodzi kolejny dodatek (Battle for azeroth, hype hype hype hype) na którego wracam do wowa i do rajdowania

Więcej