Daily questy

16 stycznia 2011, 13:44 · Agmar

Daily i questy na mapach Cataclysmowych.

@Żoolwik:

Main - postać główna

Alt - postać poboczna

LFW (Looking For Work) - szukam pracy)

Więcej

Interakcje

20 stycznia 2011, 15:34 · Agmar

Tam nie ma /me. Jak chcesz wprowadzić jakieś interakcje, to z mini-men wybierasz albo sam wpisujesz np. /laugh (śmieje się), /dance (tańczy), /nod (przytakuje) i tym podobne. Po prostu tam piszesz z graczami, jak wyświetla się dymek z tekstem postać też przez chwilę tak jakby "mówi", a przynajmniej otwiera usta. Dodajesz różne smaczki, zbierasz gear do RP, bo co założysz, to na Tobie widać, a więc sam decydujesz jak się będziesz prezentował.

Więcej

Uleczanie

22 stycznia 2011, 19:08 · Agmar

Prot, bo retri prawnie z nim współgra. Healowanie to ciężka sprawa od Cata, nie wiem czy o tym coś wiesz, bo nie masz healera. Lepiej tankować i zwalić na over-threatowanie innych pałek. 😁

Więcej

Problem z grą World of Warcraft

27 stycznia 2011, 16:13 · Armeos

Mam spory problem z wowem...

Zwiedzałem sobie Kalimdor, dochodzie do Desolance od północnej strony, pojawia się napis You discoverd Desolance i error: "You have been disconected from the server". 🤬 Od tej pory za każdym razem kiedy próbuje wejść do gry wywala mnie. 🙁 Inne moje postacie działają bez problemu. 😲 Próbowałem już repair.exe i nie wiem co mam dalej robić. Trochę szkoda mi 41 lvl i 2 tygodni spędzonych przed kompem więc usunięcie postaci i zaczynanie od nowa raczej nie wchodzi w gre. Jak coś gram na Twisting Nether (PvP)

Więcej

Instalowanie gry

8 lutego 2011, 19:18 · Agmar

Aha, czyli w końcu KUPUJESZ? Świetnie. Tylko uzbrój się w cierpliwość, albowiem instalacja gry trwa 2 godziny. Następnie małe patche do 3.3.3, koło 20mb, 150mb, 10mb, 650mb i znów koło 30mb. Ostatni patch jest najbardziej obszerny - zajmuje koło 5 gigabajtów (nie zapominaj, że sama gra waży 15GB). Jeśli to przejdziesz, to będzie dobrze. Zostanie Ci wtedy tylko jej wypróbowywanie i testowanie całej mechaniki w praktyce, co serdecznie polecam. Radzę Ci też założyć postać na servie, który się zowie Moonglade typ RP, ponieważ ja tam jestem i pare kilka innych osób. Teraz: horda czy alliance? My gramy w aliiance, to samo preferuję, żebyśmy się mogli dogadać. Resztę omówię potem.

Więcej