Burning Legion

6 stycznia 2011, 11:09 · Agmar

Daj spokój z tym Burning legionem. Wiesz, ile tam jest polskich frajerów? Nie wiesz co reklamujesz.

@Xedos Ashall:

Na jakimś z servów tam, gdzie my gramy (ja, Flash, pollo), żebyśmy mogli tłumaczyć Ci podczas gry o co chodzi i co trzeba robić. Zawsze możesz stworzyć postać na każdym z serverów i nie ograniczać się tylko do jednego, aczkolwiek gra na wiele frontów mija się z celem (co najwyżej na jednym servie można grać wieloma altami tak jak ja, to wtedy się to ogarnia). Polecałbym zagrać u mnie po stronie Alliance, server Moonglade RP - spokojny, częste bg, 3 duże polskie gildie (2 po stronie przymierza i jedna horda), spokojna farma, zwykle wolne expowiska do questowania, nie czekasz długo na dungeony. W pakiecie zawarta duża pomoc z mojej strony (gold, boosty, explor po świecie, objaśnianie wszystkich elementów). Inni koledzy się nie skarżyli, tymbardziej, że na tym serverze gra jeszcze Nevemixi (Nakus) i Nickel, który się nie logował od kilku miesięcy. Nie powiedziane, że nie ściągniemy innych maniaków. 😏 Tak jak mówiłem świat sympatyczny, na pewno przypadnie Ci do gustu. Często też można spotkać akcje role-play'a, nadające epickie smaczki. Warto obejrzeć, kiedyś się może przyłączyć. Tak czy siak "ogarnianie" wszystkiego rozpocząłbym od slangu WoW'a, który (poniekąd) jest dość ciężki i musisz zawsze łapać o co chodzi w skrótach. Podstawowe informacje "jak grać" itd. przekaże Ci osoba towarzysząca, w tym przypadku licz na mnie. Wszystko przed Tobą, sam decyduj. Ja przestawiłem tylko fragment tego, co Cię u nas czeka. Na notabene nie polecałbym na początku servera PvP, bo nie masz doświadczenia w rozgrywce z innymi graczami i często denerwowałbyś się nagłym gankowaniem (które niestety często występuje) na expie pod pretekstem typu "Reroll PvP" itp. Szkoda nerwów, można zacząć jak się co nieco dowiesz o całym PvP. To chyba tyle z mojej strony.

Więcej

Krótki słowniczek pojęć używanych w grze

6 stycznia 2011, 15:19 · Agmar

Gear jest to uzbrojenie, które nosi postać w grze. MS to jest main spec (z ang. główna specjalizacja). Każda klasa ma do wyboru w grze 3 buildy (build - z ang. "budowla" talentów jakie ustawiliśmy). Za odpowiednią cenę u naszego trenera klasowego można wykupić Dual Talent Specalization (z ang. "podwójna specjalizacja talentowa"), dzięki temu będziemy operowali dwoma buildami (tylko nie naraz, bo to by było zbyt piękne - jak nie jest się w combacie [combat - włącza się jak zaczynasz z kimś walkę, nie można wtedy siadać na mounty, jeść/pić i zmieniać speca] zmieniasz po prostu z tego na to i używasz jednego albo drugiego w zależności od potrzeby). OS to jest off spec, czyli właśnie to drugie ustawienie talentowe. Jak czegoś nie wiesz, pytaj.

Więcej

Build postaci

8 stycznia 2011, 17:45 · Agmar

Build ma wiele błędów, kilka niepotrzebnych pkt. i brak najważniejszych buffów. Co więcej, retri robi lepszy dps niż prot przy pojedynczej walce i questować powinieneś właśnie w retribution z jakimś dobrym swordem/axem 2h. Będziesz używał, tylko teraz tego nie doceniasz i nie wiesz co to znaczy.

Więcej

Zdobycie kompletnego zestawu zbroi

10 stycznia 2011, 21:53 · Agmar

Hehe, to nie takie proste jak się wydaje. 😛 Najpierw musisz je zdobyć... no i zdobyć dobre.

@Trexan:

No ja też jak patrze na sety druta to się łezka leje ze wzruszenia. 😁 Maga jest najlepszy moim zdaniem.

Więcej

Łotrzyk

13 stycznia 2011, 20:21 · Agmar

No bo rogal to poniekąd ciężka klasa do ogarnięcia. Nosi tylko leather, nie może się leczyć, nie ma peta. Jest śmiercionośną klasą, ale jak się wie jak go używać.

Więcej