Błędy w grze

9 lipca 2013, 09:48 · Agmar

Trochę dawno tutaj nie patrzyłem, a widzę, że sporo osób zaczęło się udzielać.

Bugi są nawet na globalu, np. przy robieniu daily dla Shado-Pan buguje się kompan przy jeziorku niedaleko Sra'vess. Po prostu znika, bo okazuje się, że sam walczę z mantydami. o_0 Jednak są to nieliczne wpadki nie do porównania z błędami występującymi na privach, dlatego o niebo lepsze jest granie na globalu.

Więcej...

Dodatki do gry World of Warcraft

14 sierpnia 2013, 20:50 · Kethlan

Ojj Ofkorse mylisz ludzi 😉 to tylko przypuszczana przez ludzi nazwa 😁

Ale mam pytanko i bardzo dobrą wiadomość drodzy ludzie 🙂

Więcej...

Cofnięcie się w czasie

9 listopada 2013, 09:47 · Yotsuya

Nie, to nie jest cofnięcie się w czasie. A przynajmniej nie w takim znaczeniu.

Garrosh został pokonany w patchu 5.4. Miał być zabrany do Pandarii i tam osądzony. On jednak uciekł, przerobił Dark Portal w taki sposób, żeby przenosił w czasy starego Draenoru, czyli w okolice Warcrafta 1. Tam zamierza powstrzymać orków przed wypiciem demonicznej krwi Mannorotha, połączyć wszystkie stare klany i stworzyć Żelazną Hordę. Z nową Hordą chce wrócić przez portal do teraźniejszego Azeroth i podbić świat.

Więcej...

Pełno błędów w grze

19 lipca 2014, 12:24 · Hagorald

To w takim razie się tam paści zrobiły jakie od ostatniego czasu, ale na dungach często były nieczyste gry pamiętam, na raidach - wcale, obecnie podoba mi się Sunwell, sporo luda i jest z kim grać, no i zawsze znajdzie się jaki gorol do pogawędki. ; p Niedowno grałem na Globalu, tam się fest inaczej gra, ale płacić tyle hajsu dla większej wygody i rozrywki mija się z celem, tym bardziej, że tam co chwilę ktoś lato z programami wspomagającymi grę, co jest irracjonalne, z uwagi na taki hajs, jaki tam trzeba płacić.

Więcej...

Na Globalu taniej

19 lipca 2014, 13:23 · Hagorald

A mniejsza z tym, może tak faktycznie było. Dzięki, chyba jednak zacznę od Pandy, chyba, że w ogóle nie łączą się te wersje i mogę spokojnie zaczekać na tą najnowszą. Znajomy mi mówił, że na globalu można o wiele taniej płacić za grę, ale nie znam się na tym, są jakieś systemy poleconych, przez refy, czy coś?

Więcej...

Słaby komputer - czy gra zadziała?

24 lipca 2014, 14:23 · Masdeviks

Tak niestety priv, nie mam wyjścia ponieważ nie mam szans odpalić mopa na takim starociu. W takim razie pobiorę directa i dam znać

Więcej...

World of Warcraft na Gamescom

4 sierpnia 2014, 20:25 · Yotsuya

Kontynuując zwyczaj ogłaszania intra dodatków World of Warcraft w czasie targów gamescom, Blizzard właśnie zapowiedział wielkie internetowe wydarzenie planowane na 14-go sierpnia na godzinę 18:30 czasu polskiego. Choć może fizycznie nie z niemieckiej Kolonii, tylko z hotelu w Los Angeles, to już w przyszły czwartek Zamieć przedstawi cinematic dodatku Warlords of Draenor. Będzie z pompą - po raz pierwszy premiera będzie streamowana na żywo, a przy jej okazji przeprowadzone będą wywiady z deweloperami. Zapowiedziano też debiut nowej animowanej serii fabularnej - czyżby kolejny majstersztyk po znakomitych Brzemionach Shaohao? Nie możemy się już doczekać!

Więcej...

Hejt na serwery prywatne

2 listopada 2014, 20:16 · Arcaine

Każda osoba grająca na globie będzie piętnować i gnoić ludzi który korzystają z serwerów prywatnych. Przecież nie ma najmniejszego znaczenia że obydwie osoby czerpią przyjemność z grania w ten sam produkt, prawda? Nie można wspólnie podyskutować, no bo to jest kradzież. Szkoda, że nikt nie czepia się tak o Tibie, Lineage czy inne gry do których są privy. Nie ma pieniędzy - nie graj - durne stwierdzenie. Gdyby Blizzard chciał blokować serwery prywatne to by to robił, nie robi tego bo działają jak reklama, więc skoro oni nie widzą w tym nic złego, dlaczego ktokolwiek miałby? Osoba na privie robi ten sam rajd co Ty, może porozmawiać z Tobą o fabule, questach i innych rzeczach, ale praktycznie na starcie jest odrzucana, bo przecież gra na privie. Kompletny idiotyzm.

Więcej...

Lich King

13 lutego 2015, 11:23 · Agmar

(...) "Lich King used his necromantic powers to raise his faithful steed Invincible into undeath, allowing it to serve as his mount once again."

Więcej...

Historia Warcrafta

11 sierpnia 2015, 11:55 · Agmar

Odsyłam do YouTube'a:

- The Story of Warcraft - Full Version [Lore]

- Historia Warcrafta w wydaniu Flamy507 (seria odcinków, w których Flamy opowiada o całym lore)

Więcej...