Błędy w grze

9 lipca 2013, 09:48 · Agmar

Trochę dawno tutaj nie patrzyłem, a widzę, że sporo osób zaczęło się udzielać.

Bugi są nawet na globalu, np. przy robieniu daily dla Shado-Pan buguje się kompan przy jeziorku niedaleko Sra'vess. Po prostu znika, bo okazuje się, że sam walczę z mantydami. o_0 Jednak są to nieliczne wpadki nie do porównania z błędami występującymi na privach, dlatego o niebo lepsze jest granie na globalu.

Więcej

Dodatki do gry World of Warcraft

14 sierpnia 2013, 20:50 · Kethlan

Ojj Ofkorse mylisz ludzi 😉 to tylko przypuszczana przez ludzi nazwa 😁

Ale mam pytanko i bardzo dobrą wiadomość drodzy ludzie 🙂

Więcej

Cofnięcie się w czasie

9 listopada 2013, 09:47 · Yotsuya

Nie, to nie jest cofnięcie się w czasie. A przynajmniej nie w takim znaczeniu.

Garrosh został pokonany w patchu 5.4. Miał być zabrany do Pandarii i tam osądzony. On jednak uciekł, przerobił Dark Portal w taki sposób, żeby przenosił w czasy starego Draenoru, czyli w okolice Warcrafta 1. Tam zamierza powstrzymać orków przed wypiciem demonicznej krwi Mannorotha, połączyć wszystkie stare klany i stworzyć Żelazną Hordę. Z nową Hordą chce wrócić przez portal do teraźniejszego Azeroth i podbić świat.

Więcej

Pełno błędów w grze

19 lipca 2014, 12:24 · Hagorald

To w takim razie się tam paści zrobiły jakie od ostatniego czasu, ale na dungach często były nieczyste gry pamiętam, na raidach - wcale, obecnie podoba mi się Sunwell, sporo luda i jest z kim grać, no i zawsze znajdzie się jaki gorol do pogawędki. ; p Niedowno grałem na Globalu, tam się fest inaczej gra, ale płacić tyle hajsu dla większej wygody i rozrywki mija się z celem, tym bardziej, że tam co chwilę ktoś lato z programami wspomagającymi grę, co jest irracjonalne, z uwagi na taki hajs, jaki tam trzeba płacić.

Więcej

Na Globalu taniej

19 lipca 2014, 13:23 · Hagorald

A mniejsza z tym, może tak faktycznie było. Dzięki, chyba jednak zacznę od Pandy, chyba, że w ogóle nie łączą się te wersje i mogę spokojnie zaczekać na tą najnowszą. Znajomy mi mówił, że na globalu można o wiele taniej płacić za grę, ale nie znam się na tym, są jakieś systemy poleconych, przez refy, czy coś?

Więcej