Oficjalne serwery World of Warcraft

17 grudnia 2012, 15:17 · Yotsuya

Global - oficjalne (i jedyne legalne) serwery World of Warcraft, płacisz abonament 40PLN/miesiąc, cały czas najnowsza wersja (w chwili aktualnej patch 5.1), gra mnóstwo ludzi, cały czas jest rozwijana, malutko bugów (bo zazwyczaj są poprawiane natychmiastowo).

Więcej

Nie działa forum oficjalne gry

29 grudnia 2012, 20:13 · Yotsuya

Pół świata ma ten sam problem, w temacie który podałem wyżej przybywa ok. 5 stron na minutę 😁 Blizzard oświadczył też, że problemy występują również z forum i stronami (podstronami) battle.net i że szukają przyczyny... A przecież oczywiste jest, że to gracze tak zlagowali forum. Za parę minut będzie nowy update, może coś ruszy do przodu, bo na razie tylko szukają przyczyny.

Więcej

Kilka pytań

2 kwietnia 2013, 16:55 · Reakaki xdd xdd

Aktualizuje temat i odświezam.

A mam pytania co do wowa.

*Gram an burning legion aliance jaką profą grać??

*Dlaczego moim worgenem 11lvl Nie moeg isc n a batlegrounda?? Odrazu aj ancisam enter battle mam deserta??

Więcej

Historia świata World of Warcraft

16 maja 2013, 16:03 · Yotsuya

Jest jeszcze shaman. Mag ostatnio koksi 🙂

@Pro Romantyczny:

Historia WoWa? Musiałbyś spędzić naprawdę mnóstwo czasu. Znam ludzi którzy się tym interesują od paru lat a i tak nie wiedzą wszystkiego 🙂 Lore jest tak złożone, że naprawdę mało która gra (a nawet książka czy seria książek) ma tak rozbudowaną fabułę.

Więcej

Gra dla dzieci

1 lipca 2013, 11:19 · Kadilakowy Dżo

Więcej ,ale przez te wszystkie zmiany stała się przystępniejsza dla dzieci , które chcą grać ,,wilkami ded kingami,, i ,,magikami elfami,, , nie jest już tak hardkorowa jak kiedyś (kiedyś wbicie tego 70 poziomu to była przygoda , zdobycie mounta było osiągnieciem ), teraz 90 wbija się mega szybko , by wciągnąć się w raidowanie i cały endgame (dla mnie np. robienie daily questów to przekleństwo ,ale niektórzy to lubią , a ten tryb pokemonów jest śmieszny ,ale ja go nie trawię ). Z wejściem Cata z gry ściągnięto otoczkę klimatu W3 i mnie akurat to bolało ,ale cóż począć - gra musi się rozwijać (generalnie chodzi mi o to ,że w starym WoWie wiedziałem kto jest kim i co jest czym , niestety Cata ciągnie nowy wątek opowieści i przestałem się w tym łapać. Z miłą chęcią ,poznał ją np. w kampanii jakiegoś RTSa) . MoP nie jest złą grą ,ale dla mnie stracił w oczach. Komuś może się to podobać , a komuś nie. Życie.

Więcej