Słaby komputer - czy gra zadziała?

24 lipca 2014, 14:23 · Masdeviks

Tak niestety priv, nie mam wyjścia ponieważ nie mam szans odpalić mopa na takim starociu. W takim razie pobiorę directa i dam znać

Więcej

World of Warcraft na Gamescom

4 sierpnia 2014, 20:25 · Yotsuya

Kontynuując zwyczaj ogłaszania intra dodatków World of Warcraft w czasie targów gamescom, Blizzard właśnie zapowiedział wielkie internetowe wydarzenie planowane na 14-go sierpnia na godzinę 18:30 czasu polskiego. Choć może fizycznie nie z niemieckiej Kolonii, tylko z hotelu w Los Angeles, to już w przyszły czwartek Zamieć przedstawi cinematic dodatku Warlords of Draenor. Będzie z pompą - po raz pierwszy premiera będzie streamowana na żywo, a przy jej okazji przeprowadzone będą wywiady z deweloperami. Zapowiedziano też debiut nowej animowanej serii fabularnej - czyżby kolejny majstersztyk po znakomitych Brzemionach Shaohao? Nie możemy się już doczekać!

Więcej

Hejt na serwery prywatne

2 listopada 2014, 20:16 · Arcaine

Każda osoba grająca na globie będzie piętnować i gnoić ludzi który korzystają z serwerów prywatnych. Przecież nie ma najmniejszego znaczenia że obydwie osoby czerpią przyjemność z grania w ten sam produkt, prawda? Nie można wspólnie podyskutować, no bo to jest kradzież. Szkoda, że nikt nie czepia się tak o Tibie, Lineage czy inne gry do których są privy. Nie ma pieniędzy - nie graj - durne stwierdzenie. Gdyby Blizzard chciał blokować serwery prywatne to by to robił, nie robi tego bo działają jak reklama, więc skoro oni nie widzą w tym nic złego, dlaczego ktokolwiek miałby? Osoba na privie robi ten sam rajd co Ty, może porozmawiać z Tobą o fabule, questach i innych rzeczach, ale praktycznie na starcie jest odrzucana, bo przecież gra na privie. Kompletny idiotyzm.

Więcej

Lich King

13 lutego 2015, 11:23 · Agmar

(...) "Lich King used his necromantic powers to raise his faithful steed Invincible into undeath, allowing it to serve as his mount once again."

Więcej

Historia Warcrafta

11 sierpnia 2015, 11:55 · Agmar

Odsyłam do YouTube'a:

- The Story of Warcraft - Full Version [Lore]

- Historia Warcrafta w wydaniu Flamy507 (seria odcinków, w których Flamy opowiada o całym lore)

Więcej