Problem z grą World of Warcraft

5 sierpnia 2010, 21:17 · Trexan

Mam pewien problem z wowem... mam nowego kompa i chcę sobie zamontować WoW'a. Zainstalowałem już wszystkie części, ale teraz pora na patchowanie. Za każdym razem, jak patch leci już drugi raz przy 70% pojawia się dziwny komunikat, do którego zaraz dam screena. Tam jest napisane, żeby odinstalować i zainstalować jeszcze raz, a więc zrobiłem tak i lipa 🤬 Pisałem nawet do blizzarda, ale odpisali mi dokładnie to co jest napisane w komunikacie. Teraz nie wiem co robić i proszę o pomoc 🤬

Więcej

Chowańce

9 sierpnia 2010, 14:05 · KONTO USUNIĘTE

- Imp - pierwszy demon jakiego otrzymuje Warlock, który ma mu pomóc w biciu początkowych poziomów. Imp w ataku jest średni, jego Firebolty zadają ciekawą ilość obrażeń (z zainwestowaniem w odpowiedni talent), ale jego mana szybko się kończy, dlatego warto go przywoływać tylko dla jego umiejętności Blood Pact, która zwiększa staminę wszystkich członków drużyny. Imp będzie też konieczny jeśli jest się jedynym Warlockiem w instancie/raidzie. Ma mało HP, ale jego umiejętność Phase Shift sprawia, iż jest nietykalny o ile sam nie zaatakuje (dlatego zawsze należy mieć go na Passive!). Do PvP nie nadaje się.

Więcej

Zdobywanie doświadczenia

10 sierpnia 2010, 16:56 · Agmar

Dungeony do ok. 70 lvl'a, od 68, 69 Northrend i lecisz - wszystkie możliwe questy z Borean Tundra, później Dragonblight, Grizzly Hills, Storm Peaks, Icecrown mając ciągle włączony dungeon finder.

Więcej

Bonusy dla profesji

12 sierpnia 2010, 09:07 · Flash

Enchant i jewel mam na altach, mining mam jeszcze na DK. Teraz mam raid to jutro powiem coś więcej o moich postaciach. 🙂

Więcej

farmienie

12 sierpnia 2010, 12:06 · Flash

A kto powiedział, że ciężko wyfarmione? ^.^ Poza tym, ten mount nie jest dla szpanu tylko dla dobrego farmera posiada bardzo cenną opcję naprawy gearu i sprzedaży śmieci bez biegania do vendora.

Więcej