Za wcześnie na PVP

27 września 2012, 18:52 · Yotsuya

Eee? To wybacz, ale to chyba nie dla takiego nowicjusza jak ja. Bo ja się wolę na razie nie bawić w bicie z innymi graczami, serio 😲

Więcej...

Oczekiwanie na przesyłkę z grą

30 września 2012, 18:31 · Yotsuya

Też bym zagrał 😁 Ale BC + TBC + WotLK idzie do mnie wielkimi krokami, może nawet jutro już pogram <3 20 wbiłem na dwarfie, teraz tylko czekać aż się dalsze horyzonty odblokują. No i mam już część sumki na pierwszego pre-paida, bo miesiac gratis ale potem samo się nie kupi.

Więcej...

Granie bez dodatków - co tracę?

1 października 2012, 15:22 · Yotsuya

Nie, oprócz tych dwóch klas wszystko innej działa normalnie. Ograniczenia konta starter podałem wyżej 😜

Za odkrywanie krain dostajesz exp, ale jest to tak niewielki procent, że nie da się nabić 90 lvli na tym. Dostaje się w zależności od lvla jaki masz, na 20 to ok. 200 expa, a na kolejny lvl potrzeba 10k 😛

Więcej...

Valor Points

4 października 2012, 18:04 · Agmar

Valor Points dostajesz za robienie raidów i za pomyślne ukończenie dunga (limit: 7 dungów na tydzień). Za valory kupujesz tiery.

Więcej...

„Widzisz Hordę, lej ją w mordę”

5 grudnia 2012, 18:55 · Yotsuya

Nno, tylko bez takich zbliżeń 😁 Ale ty jesteś horda, a jak to mawiają w Stormwind "Widzisz horde lej ją w morde".

@UP:

0. World of Warcraft: Battle Chest (tzw. podstawka, bez tego nie zagrasz)

Więcej...

Oficjalne serwery World of Warcraft

17 grudnia 2012, 15:17 · Yotsuya

Global - oficjalne (i jedyne legalne) serwery World of Warcraft, płacisz abonament 40PLN/miesiąc, cały czas najnowsza wersja (w chwili aktualnej patch 5.1), gra mnóstwo ludzi, cały czas jest rozwijana, malutko bugów (bo zazwyczaj są poprawiane natychmiastowo).

Więcej...

Nie działa forum oficjalne gry

29 grudnia 2012, 20:13 · Yotsuya

Pół świata ma ten sam problem, w temacie który podałem wyżej przybywa ok. 5 stron na minutę 😁 Blizzard oświadczył też, że problemy występują również z forum i stronami (podstronami) battle.net i że szukają przyczyny... A przecież oczywiste jest, że to gracze tak zlagowali forum. Za parę minut będzie nowy update, może coś ruszy do przodu, bo na razie tylko szukają przyczyny.

Więcej...

Kilka pytań

2 kwietnia 2013, 16:55 · Reakaki xdd xdd

Aktualizuje temat i odświezam.

A mam pytania co do wowa.

*Gram an burning legion aliance jaką profą grać??

*Dlaczego moim worgenem 11lvl Nie moeg isc n a batlegrounda?? Odrazu aj ancisam enter battle mam deserta??

Więcej...

Historia świata World of Warcraft

16 maja 2013, 16:03 · Yotsuya

Jest jeszcze shaman. Mag ostatnio koksi 🙂

@Pro Romantyczny:

Historia WoWa? Musiałbyś spędzić naprawdę mnóstwo czasu. Znam ludzi którzy się tym interesują od paru lat a i tak nie wiedzą wszystkiego 🙂 Lore jest tak złożone, że naprawdę mało która gra (a nawet książka czy seria książek) ma tak rozbudowaną fabułę.

Więcej...

Gra dla dzieci

1 lipca 2013, 11:19 · Kadilakowy Dżo

Więcej ,ale przez te wszystkie zmiany stała się przystępniejsza dla dzieci , które chcą grać ,,wilkami ded kingami,, i ,,magikami elfami,, , nie jest już tak hardkorowa jak kiedyś (kiedyś wbicie tego 70 poziomu to była przygoda , zdobycie mounta było osiągnieciem ), teraz 90 wbija się mega szybko , by wciągnąć się w raidowanie i cały endgame (dla mnie np. robienie daily questów to przekleństwo ,ale niektórzy to lubią , a ten tryb pokemonów jest śmieszny ,ale ja go nie trawię ). Z wejściem Cata z gry ściągnięto otoczkę klimatu W3 i mnie akurat to bolało ,ale cóż począć - gra musi się rozwijać (generalnie chodzi mi o to ,że w starym WoWie wiedziałem kto jest kim i co jest czym , niestety Cata ciągnie nowy wątek opowieści i przestałem się w tym łapać. Z miłą chęcią ,poznał ją np. w kampanii jakiegoś RTSa) . MoP nie jest złą grą ,ale dla mnie stracił w oczach. Komuś może się to podobać , a komuś nie. Życie.

Więcej...